Sklandus ir sėkmingas NT pardavimas
Susisiekite dabar +37064323889
image image

Moderniai įrengtas namas Garliavoje, Kauno r. sav.

€145 000
  • Tipas Parduodama
  • Objekto tipas Namai

Aprašymas

Kauno raj. sav., Garliavos m., Žalgirio g. parduodamas moderniai įrengtas 1989 m. statybos mūrinis namas su 17,96 a žemės sklypu ir ūkiniais pastatais. Bendras namo plotas 284 kv. m., naujai sudėti plastikiniai langai. Pirmame aukšte virtuvė su svetaine, vonia-wc, trys erdvūs kambariai. Antrame aukšte du dideli miegamieji kambariai, dušas-wc bei palėpė, kurioje galima įsirengti sporto salę arba dar pora kambarių. Po visu namu rūsys: garažas su automatiniais vartais, naujai išvedžiota šildymo sistema, katilinė, taip pat pirtis, dušas-wc, poilsio kambarys, rūbinė. Šildymas kombinuotas – dujinis arba kietu kuru. Vietinė kanalizacija, vandentiekis.

Erdviame sklype yra lauko baseinas, šiltnamis, židinys-šašlykinė, kūdra. Ūkinis pastatas  įrengtas kaip svečių namelis, yra du kambariai, vienas iš jų su židiniu, virtuvė, dušas-wc, taip pat garažas ir rūsys, yra galimybė įsirengti antrą aukštą. Kiemas išklotas trinkelėmis, teritorija aptverta, yra automatiniai vartai.

Tik apžiūrėję gyvai, galėsite įvertinti parduodamo namo privalumus.

Susidomėjote? Norėtumėte įsigyti? Susisiekite su mumis dabar tel.: +370-675-29575.

NORITE SĖKMINGAI PARDUOTI AR NUSIPIRKTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ – MES ĮSIKLAUSYSIME Į Į JŪSŲ PAGEIDAVIMUS IR PADĖSIME PRIIMTI GERIAUSIUS SPRENDIMUS! PAS MUS JŪS GAUSITE AUKŠČIAUSIO LYGIO PASLAUGAS – PROFESIONALUMAS, GERA REPUTACIJA IR ATSIDAVIMAS.

NEDELSKITE  IR SKAMBINKITE MUMS JAU DABAR!!!

PIRKĖJUI NĖRA TAIKOMAS TARPININKAVIMO MOKESTIS!

 

 

Privalumai

Žemėlapis & Vieta

Susisiekite su brokeriu